Restauracja Europa


Serdecznie zapraszamy do naszej Restauracji „ Europa”, która jest wyjątkowym połączeniem tradycji i nowoczesności. W stylowych oraz współczesnych wnętrzach, w ciepłej, niepowtarzalnej atmosferze serwujemy znakomite dania zarówno kuchni polskiej jak i europejskiej. Zorganizujemy dla Ciebie także każdy rodzaj przyjęcia : wesele, urodziny, komunię, chrzciny a także bankiety oraz szkolenia dla Twojej Firmy.

Dodatkowo możesz u nas przenocować jeśli zajdzie taka potrzeba. Posiadamy 4 różnej wielkości sale bankietowo – szkoleniowe oraz 7 pokoi do dyspozycji dla naszych znakomitych Gości. Obok budynku znajduje się duży parking a za nim wyjątkowy, zadbany ogród wraz z placem zabaw dla najmłodszych. Wiosną i latem zapraszamy także do naszych ogródków, gdzie w cieniu drzew będziesz mógł odpocząć od zgiełku dnia codziennego.

Zawsze dokładamy wszelkich starań aby nasi Goście mieli miłe wspomnienia i wracali do nas tak często jak tylko to możliwe. A dla nas jest to dowód na to, że zawsze warto dbać nawet o najdrobniejsze szczegóły.

  • Adres ul. Żołędziowa 100
    44-217 Rybnik
Jesteś właścicielem sali weselnej?Chciałbyś przedstawić swoją ofertę w technologii VR 360?
Choose Page Layout
Header Position
Submenu Style