Ośrodek Leśna Polana

Wesele, chrzciny, zabawa, festyn, piknik rodzinny, a może wizyta na basenie czy inna impreza w baśniowej, leśnej krainie – dlaczego nie… u nas to możliwe :). Jeszcze nie wierzysz? Przyjedź i sam zobacz :).
Oferujemy Państwu profesjonalną organizację imprez okolicznościowych w komfortowych, klimatyzowanych salach. Do dyspozycji Państwa jest główna sala balowa na 140 osób (wesela do 120 osób) i sala bankietowa na 30 osób.
Urozmaicone, szerokie menu zawsze dopasowane do potrzeb i gustów gości, profesjonalna i sprawna obsługa, potrawy przygotowywane wg własnych receptur, swojskie wypieki i wyroby, znakomita organizacja – oto tylko niektóre atuty „Leśnej Polany”.

Wesele organizowane przez nas to naprawdę niezapomniane chwile w tym szczególnym dniu. Pani młoda może tylko zająć się ułożeniem fryzury, suknią, czy np. . złamanym obcasem ? a pan młody swoim garniturem, błyszczącymi butami i . tremą ;-). Bo sprawami sali, i wszystkim co z tym związane zajmujemy się my od samego początku do szczęśliwego końca. Wspaniałe i smaczne potrawy, przygotowywane wg tradycyjnych śląskich receptur, uśmiechnięta obsługa, fachowość, chęć sprawienia by TEN DZIEŃ był uroczysty i cudowny – to tylko niektóre atuty sali na „Leśnej Polanie”.

Twoi goście przybyli z daleka i nie mają gdzie przenocować? To już nie problem bo oferujemy noclegi w domkach na terenie ośrodka gdzie w ciszy i spokoju można odpocząć po „trudach” wesela i .. przygotować się do poprawin ?

Zadbaliśmy również o najmłodszych gości weselnych, na których czeka wspaniały plac zabaw gdzie mogą się bawić pod okiem opiekunki, która zajmie się Państwa pociechami na czas wesela.

Posiadamy również kontakty z zespołami obsługującymi m. in. uroczystości weselne. W wyborze zespołu również służymy i dysponujemy fachową wiedzą.

Sala na „Leśnej Polanie” to nie tylko wesela, ale także mniejsze, okolicznościowe uroczystości takie jak:

  • chrzciny
  • roczki
  • urodziny
  • komunie
Jesteś właścicielem sali weselnej?Chciałbyś przedstawić swoją ofertę w technologii VR 360?
Choose Page Layout
Header Position
Submenu Style