Hotel Biały Dom

Kompleks Biały Dom to miejsce o wysokiej klasy wnętrzach, urządzonych w eleganckim i niepowtarzalnym stylu. Doskonała lokalizacja oraz atrakcyjne otoczenie sprawiają, iż jest to idealne miejsce zarówno na wypoczynek, przyjęcia, konferencje jak i spotkania biznesowe.  

Do Państwa dyspozycji jest kompleks restauracyjny z gustownie i elegancko urządzonymi wnętrzami, nadającymi się zarówno na organizację wystawnych bankietów, jak i biznesowych konferencji.  

Z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających klientów, w maju 2019r. oddaliśmy zmodernizowaną salę weselną, mogącą pomieścić do 170 osób.Piękna, jasna i przestronna sala weselna, to wymarzne miejsce na organizację przyjęcia weselnego. 

Oprócz stylowych wnętrz restauracyjnych, do dyspozycji Gości oddajemy nowo otwarą przestrzeń hotelową. Pokoje zostały zmodernizowane, starannie połączyliśmy wysoki komfort z fukcjonalnością. 

Doskonała lokalizacja w zacisznej dzielnicy Rybnika, wśród malowniczej zieleni lasów oraz niebanalna aranżacja wnętrz sprawiają, iż Biały Dom charakteryzuje się niepowtarzalną atmosferą. Obiekt otoczony jest aurą ciszy i spokoju, z dala od zgiełku wielkomiejskich ulic, co dodaje atrakcyjności temu miejscu. Pomimo ustronnej lokalizacji, dojazd do Nas jest szybki i dogodny dzięki położeniu na trasie Rybnik-Gliwice oraz bliskości centrum miasta

  • Adres ul. Łukowa 10
    44-207 Rybnik
Jesteś właścicielem sali weselnej?Chciałbyś przedstawić swoją ofertę w technologii VR 360?
Choose Page Layout
Header Position
Submenu Style