Hotel Alpin


Organizujemy zarówno małe przyjęcia rodzinne (chrzciny, roczki, komunie, jubileusze), jak i tradycyjne wesela oraz imprezy firmowe (kolacje biznesowe, spotkania firmowe) w pięknej górskiej scenerii w Szczyrku.

Jako organizatorzy przyjęcia zapewnimy Państwu profesjonalną obsługę oraz pomożemy w zorganizowaniu wszystkich dodatkowych usług, od usług fotograficznych i video, dekoracji kwiatowych po oprawę muzyczną uroczystości oraz transport. Zapewnimy noclegi Parze Młodej i jej gościom w eleganckich, pełnych klasy pokojach hotelowych.

Zadbamy również o Państwa piękno zewnętrzne – profesjonalni wizażyści, fryzjerzy oraz kosmetyczki dostępni są dla Państwa na terenie Hotelu. Wszystko po to by Wasz Dzień był niezapomniany.
Piękna sceneria ogrodu wspaniale podkreśli wyjątkowość Ślubów Cywilnych , a Nowożeńcom posłuży za wymarzone tło sesji fotograficznych.

Nasz zespół składa się ze specjalistów, co pozwala nam na lepsze zrozumienie życzeń naszych klientów. Współpracujemy z firmami o wieloletnim doświadczeniu, które gwarantują profesjonalne wykonanie wszystkich usług. Naszym celem jest uczynić Państwa Wydarzenie wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego z Gości, dlatego ofertę weselną przygotowujemy w oparciu o Państwa konkretne potrzeby i oczekiwania.

Spotkanie z koordynatorem weselnym pomoże określić Państwa oczekiwania oraz oszacować koszty związane z organizacją przyjęcia. Oczywiście mogą też Państwo wybrać jedną z naszych gotowych propozycji ślubnych, niemniej jednak pragniemy zaznaczyć, iż w żaden sposób taka sytuacja nie zmniejsza naszego zaangażowania w uczynieniu tego najważniejszego dnia naprawdę wyjątkowym.

Podczas całego okresu przygotowawczego, jak i w dniu ślubu, poza pracą organizatorską i koordynowaniem, służymy Państwu radą i pomocą.

Nasze propozycje weselne (oferta) są gotowymi propozycjami przygotowanymi przez nas dla Państwa. Każdy z zaoferowanych pakietów można rozszerzyć o atrakcje bądź dodatkowe usługi.

Pozwólcie nam Państwo poznać swoje oczekiwania oraz marzenia, a my chętnie zrealizujemy nawet najbardziej niezwykłą propozycję, od tej skromnej i za przystępną cenę do najbardziej ekstrawaganckiej i luksusowej.

  • Adres HOTEL ALPIN
    UL. BESKIDZKA 40
    43-370 SZCZYRK
Jesteś właścicielem sali weselnej?Chciałbyś przedstawić swoją ofertę w technologii VR 360?
Choose Page Layout
Header Position
Submenu Style